Kontribuintoj 2013

Ĉeforganizanto   de la Tutmonda Skriba KER-Ekzamensesio               

Katalin Kovats (NL) 

Helpantoj en la preparo 

 1. Sylvain Lelarge (NL) / provlegado, presado, alpoŝtigo, pakado de la testoj
 2. Márta Kovács (HU) / kunverkado kaj provlegado de la testoj kaj materialoj, skajpa ekzameno
 3. Roel Haveman (NL) / provlegado
 4. Petra Smidéliusz (HU) / organizaj preparoj, provlegado, skajpa ekzameno
 5. Renato Corsetti (IT) provlegado, skajpa ekzameno
 6. Anna Lowenstein (IT) provlegado
 7. Zsófia Kóródy (DE) / skajpa ekzameno
 8. Aaron Chapman (CA) preparo de la sonmaterialoj
 9. Charlene Daley (CA) Pretigo de sonmaterialoj
10. Derek Roff (US) kopiado, poŝtigo
11. Luis Jorge Santos Morales (CO) Kopiado, poŝtigo
12. Jose R. Tenorio (BR) kopiado, poŝtigo
13. Sébastien Montagne kaj Susanna Beglaryan (FR) Kasistoj - Esperanto France
14. Ralph Schmeits kaj Stanka Starcevic (NL) UEA-kasistoj 


Lokaj organizantoj, gvidantoj, helpantoj kaj honoraj gastoj de la sesioj

1 Alaine Delmotte (Gent - Belgio)
2 Amanda Higley (San Francisko - Usono)
3 Andrea Bertrand (Liono - Francio)
4 Aranka Laszlo (Senta - Serbio)
5 Arlette Plutniak (Arras - Francio)
6 Aristophio Andrade Alves Filho (Maceio - Brazilo)
7 Atila Pejin (Senta - Serbio)
8 Barbara Pietrzak (Varsovio - Pollando)
9 Christine Raiffaud (La Roch-sur-Yon)
10 Christophe Chazarein (Tuluzo -Francio)
11 Claude Longepee (Arras - Francio)
12 Daniel Sauvage (Limoĝo - Francio)
13 Didier Janot (Parizo - Francio)
14 Dimitrije Janicic (Senta - Serbio)
15 Ed Williger (San Francisko - Usono)
16 Edmond Plutniak (Arras - Francio)
17 Elisabeth Robert (La Roche-sur-Yon)
18 Feliks Ceŝ (Berlino - Germanio) 
19 Freddy Mendez (Managvo - Nikaragvo)
20 François LO JACOMO (Parizo - Francio)
21 Gilda Muñoz (Tijuana - Meksiko) 
22 Irina Gonĉarova (Moskvo -Rusio)
23 Isikawa Tieko (Tokio - Japanio)
24 Ivan Colling (Kuritibo - Brazilo)
25 Jean-noel Ressicaud (Liono - Francio)
26 Julia Hedox (Arras - Francio)
27 Julieta García Altamirano (Tecamac - Meksiko)
28 Katja Lödör (Gent - Belgio)
29 Kim Jesus (Malmo - Svedio)
30 Mariulou Cochard (Liono - Francio)
31 Mallely Martínez (Tecámac - Meksiko) 
32 Margaretha Symoens (Gent - Belgio)
33 Martin Schäffer (Tacamac - Meksiko)
34 Maximiliano Ramirez (Kalio - Kolombio)
35 Michel Gazi (Avijnono - Francio)
36 Mickael Wright (Avinjono - Francio)
37 Mireille Grosjean (Liono - Francio) 
38 Mónika Molnár (La Chaux-de-Fonds -Svislando)
39 Nikolao Gudskov (Moskvo - Rusio)
40 Patrice Joly (La Roche-sur-Yon-Francio)
41 Paula Niinikorpi (Helsinko - Finnlando)
42 Patrice Bouyssieres (Tuluzo - Francio)
43 Paŭlo Ebermann (Berlino - Germanio)
44 Paweł Fischer-Kotowski (Varsovio - Pollando)
45 Petra Smidéliusz (Bonaero Argentino)
46 Pierre Telle Bouvier (Limoĝo - Francio)
47 Rafael Antonio Mejia (Kalio - Kolombio)
48 Rangel de Castro Gotardi (Kuritibo - Brazilo)
49 Regina Amelia Darriba Rodríguez (Kuritibo - Brazilo)
50 Rita de Moraes (Kuritibo - Brazilo)
51 Robert Bogenschneider (Helsinko - Finnlando)
52 Rosemarie Quintin (Avinjono - Francio)
53 Ruben Torres (Kalio - Kolombio)
54 Sandor Espinosa (Kalio - Kolombio)
55 Sten Svenonius (Malmo - Svedio)
56 Syozi Keiko (Tokio - Japanio)
57 Svetlana Smetanina (Moskvo -Rusio)
58 Szabolcs Szilva (Varsiovio - Polando)
59 Tatjana Loskutova (Moskvo - Rusio)
60 Uriel Enoc Gurdian Mendez (Managvo - Nikaragvo)

Kopirajto © 2001 - 2017 edukado.net. Ĉiuj rajtoj rezervitaj.
Funkciigita de Fondaĵo Edukado.net kunlabore kun E-dukati, ESF kaj E@I.

Programado kaj aspektigo
de Studio GAUS.