Kunlaborintoj

Ĉeforganizanto   de la Tutmonda Skriba KER-Ekzamensesio               

Katalin Kovats (NL) 

Helpantoj en la preparo 

1 Sylvain Lelarge (NL) / provlegado, presado, alpoŝtigo, pakado de la testoj
2 Márta Kovács (HU) / kunverkado kaj provlegado de la testoj kaj materialoj
3 Roel Haveman (NL) / provlegado
4 Petra Smidéliusz (HU) / organizaj preparoj
5 Sébastien Montagne kaj Susanna Beglaryan (FR) Kasistoj - Esperanto France
6 Stanka Starcevic (NL) UEA-kasisto


Lokaj organizantoj kaj gvidantoj de la sesio                                              KORAN DANKON AL ĈIUJ MEMBROJ DE LA BRILA TEAMO!

  1 Adem Jakupovic (Senta - Serbio)

2 Alaine Delmotte (Liono - Francio)
3 Alexander Osintsev (Jekaterinburgo - Rusio)
4 Andrea Bertrand (Liono - Francio)
5 Arlette Plutniak (Arras - Francio)
6 Arne Casper (Kopenhago - Danio)
7 Atila Pejin (Senta - Serbio)
8 Aviary Kalnins (Riga - Latvio)
9 Bengt Nordlöf (Lesjöfors -Svedio)
10 Blagireva Elena Nikolaevna (Moskvo - Rusio)
11 Bruschini Giovanna (Vicenza - Italio)
12 Carlo Bourlot (Torino - Italio)
13 Christine Raiffaud (La Roch-sur-Yon)
14 Christophe Chazarein (Tuluzo -Francio)
15 Daniel Sauvage (Limoĝo - Francio)
16 Didier Janot (Parizo - Francio)
17 Edmond Plutniak (Arras - Francio)
18 Eugene Papciak (Clermont-Ferrand - Francio)
19 Fabrizio Angelo Pennacchietti (Torino - Italio)
20 François LO JACOMO (Parizo - Francio)
21 Gilda Muñoz (Tijuana - Meksiko)
22 Gosia Nitkowska (Kopenhago - Danio)
23 Ileana Schrøder (Kopenhago - Danio)
24 Irina Gonĉarova (Moskvo -Rusio)
25 Isikawa Tieko (Tokio - Japanio)
26 Ivan Colling (Kuritibo - Brazilo)
27 Jang Jeong-Ryeol (Busan - Sud-Koreio)
28 Jean-Pierre Boulet (Clermont-Ferrand - Francio)
29 Jeanne-Marie Cash (Tuluzo -Francio)
30 Josiane Papciak (Clermont-Ferrand - Francio)
31 Julieta García Altamirano (Tecamac - Meksiko)
32 Loong Soo-Pin (Kuala Kangsar - Malajzio)
33 Lucette LEJEAU (La Roche-sur-Yon - Francio)
34 Mallely Martínez (Tecámac - Meksiko)
35 Margarita Želve (Rigo - Latvio)
36 Martine Freydier (Fontaine-Grenoble - Francio)
37 Maximiliano Ramirez (Kalio - Kolombio)
38 Michel Gazi (Avijnono - Francio)
39 Mireille Grosjean (Oosaka-Japanio)
40 Mirella De Martini (Vicenza - Italio)
41 Mónika Molnár (La Chaux-de-Fonds -Svislando)
42 Monique Arnaud (Fontaine-Grenoble - Francio)
43 Nakamiti Tamihiro Oosaka (Japanio)
44 Park Yongsung(Busan - Sud-Koreio)
45 Petra Smidéliusz (Bonaero Argentino)
46 Pierre Telle Bouvier (Limoĝo - Francio)
47 Rafael Antonio Mejia (Kalio - Kolombio)
48 Rita de Moraes (Kuritibo - Brazilo)
49 Roland Lindblom (Lesjöfors -Svedio)
50 Rosemarie Quintin (Avinjono - Francio)
51 Ruben Torres (Kalio - Kolombio)
52 Sandor Espinosa (Kalio - Kolombio)
53 Sinjoro ENG (Kuala Kangsar - Malajzio)
54 Sirkka Mattlin (Helsinko - Finnlando)
55 Svetlana Smetanina (Moskvo -Rusio)
56 Sylvia Hämäläinen (Helsinko - Finnlando)
57 Ulla Luin (Lesjöfors -Svedio)
58 Zsófia Kóródy (Herzberg - Germanio)

Kopirajto © 2001 - 2017 edukado.net. Ĉiuj rajtoj rezervitaj.
Funkciigita de Fondaĵo Edukado.net kunlabore kun E-dukati, ESF kaj E@I.

Programado kaj aspektigo
de Studio GAUS.