Kunlaborintoj

Katalin Kovats kore dankas ĉiujn, kiuj iel helpis, kunlaboris en la realigo de la Tria Tutmonda Ekzamentago. Jene estas ilia listo: 

Ĉeforganizanto de la Tutmonda Skriba KER-Ekzamensesio               

Katalin Kovats (NL) 

Helpantoj en la preparo 

 1. Sylvain Lelarge (NL) / provlegado, presado, alpoŝtigo, pakado de la testoj
 2. Jevgenij Gaus (LT/DE) programado, KER-agendo
 3. Petra Smidéliusz (HU) / organizaj preparoj, provlegado, reta ekzamenado
 4. Márta Kovács (HU) / reta ekzamenado
 5. Zsófia Kóródy (DE) / reta ekzamenado
 6. Derek Roff (US) / kopiado, poŝtigo
 7. Jose R. Tenorio (BR) / kopiado, poŝtigo
 8. Susanna Beglaryan (FR) / Kasistoj - Esperanto France
 9. Ralph Schmeits kaj Stanka Starcevic (NL) / UEA-kasistoj
10. Leandro T. Abrahão (BR) / provlegadoj de la AGENDO kaj komunikaĵoj

Lokaj organizantoj, gvidantoj, helpantoj kaj honoraj gastoj de la sesioj

 1 Aleksandr Blinov (Ĉeboksaro - Rusio)
 2 Arlette Plutniak (Arras - Francio)
 3 Cao Baozhu (Tianjin - Ĉinio)
 4 Claude Longepee (Arras - Francio)
 5 Daniel Sauvage (Limoĝo - Francio)
 6 Danielle Carriere (La Chaux-de-Fonds - Svislando)
 7 Didier Janot (Parizo - Francio)
 8 Didier Loison (Parizo - Francio)
 9 Didier Touller (Arras - Francio)
10 Edmond Plutniak (Arras - Francio)
11 Erika Gabriela Juárez Maldonado (Monterrey - Meksiko)
12 Freddy Mendez (Managvo - Nikaragvo)
13 François LO JACOMO (Parizo - Francio)
14 Gong Xiaofeng (Tianjin kaj Zaozhuang - Ĉinio)
15 Han Sine (Seulo - Koreio)
16 Irina Gonĉarova (Moskvo -Rusio)
17 Ivan Colling (Kuritibo - Brazilo)
18 Jefferson Alexis Rubio Bohorquez (Bogoto- Kolombio)
19 Julieta García Altamirano (Tecamac - Meksiko)
20 Katja Boen (Arras - Francio)
21 Lee Jungkee (Seulo - Koreio)
22 Luan Huiqin (Tianjin - Ĉinio)
23 Luis Jorge Santos Morales (Bogoto - Kolombio)
24 Mallely Martínez (Tecámac - Meksiko)
25 Marianne Dunlop (Arras - Francio)
26 Martin Schäffer (Tacamac - Meksiko)
27 Mónika Molnár (La Chaux-de-Fonds -Svislando)
28 Nakamiti Tamihiro (Osako - Japanio)
29 Oki Keimei (Osako - Japanio)
30 Petra Smidéliusz (Bonaero - Argentino)
31 Philippe Kryszak (Limoĝo - Francio)
32 Piet Buijnsters (Hago - Nederlando)
33 Pierre Telle Bouvier (Limoĝo - Francio)
34 Rangel kaj Regis de Castro Gotardi (Kuritibo - Brazilo)
35 Regina Amelia Darriba Rodríguez (Kuritibo - Brazilo)
36 Rita de Moraes (Kuritibo - Brazilo)
37 Sergej Maksimov (Ĉeboksaro - Rusio)
38 Sun Mingxiao (Zaozhuang - Ĉinio)
39 Svetlana Smetanina (Moskvo -Rusio)
40 Uriel Enoc Gurdian Mendez (Managvo - Nikaragvo)
41 Wim Jansen (Hago - Nederlando) 

Rimarko: se ni hazarde forgesis iun, bv. rimarkigi tion tuj ĉe la redakcia adreso. 

Kopirajto © 2001 - 2017 edukado.net. Ĉiuj rajtoj rezervitaj.
Funkciigita de Fondaĵo Edukado.net kunlabore kun E-dukati, ESF kaj E@I.

Programado kaj aspektigo
de Studio GAUS.